govorilkin (govorilkin) wrote,
govorilkin
govorilkin

Лики Революции Достоинства

Фото Volodymyr Boiko.
Volodymyr Boiko

Чотири роки тому, 27 лютого 2014 року, міністром молоді та спорту України був призначений дрібний клерк зі станції технічного обслуговування автомобілів, у минулому – директор нічого клубу «Аль Капоне», Дмитро Булатов, який став символом Революції Гідності. Це призначення Дмитро Сергійович отримав у нагороду за пережиті ним страждання – за його розповідями, 23 січня 2014 року він був викрадений разом з банківською карткою, на яку збирав пожертви для учасників акцій протесту, особами, що розмовляли з російським акцентом.

Впродовж тижня ці особи утримували Булатова, годували його та забезпечували інтернетом, внаслідок чого він навіть мав змогу оплачувати з цієї самої банківської картки придбання музичних новинок. Але потім відтяли йому вухо й вивезли до села Вишеньки Бориспільського району, у результаті чого з картки зникли гроші. Але справедливість була відновлена разом з вухом і Дмитро Сергійович став членом (чи навіть мозком) українського Уряду. Причому, для того, щоби представити міністра активістам Майдану, його довелось викликати з Домініканської Республіки, де Булатов разом з банківською карткою, на яку збирав пожертви для учасників акцій протесту, переховувався на пляжі від режиму Януковича.

У наступному Дмитру Сергійовичу знову довелось переховуватись, але вже не від осіб, які розмовляли з російським акцентом, а від слідчого Генеральної прокуратури України. Це трапилось після того, як за моєю заявою було зареєстроване кримінальне провадження за фактом переказу міністром Булатовим бюджетних коштів, призначених для розвитку парашутного спорту та військово-патріотичного виховання молоді, на рахунок фіктивної фірми, а також на рахунки установ на окупованій території в Донецькій і Луганській областях. Про фабулу кримінальної справи можна довідатись ось з цієї моєї статті, що була на початку 2015 року оприлюднена в Інтернет-виданні «Ракурс»:

http://racurs.ua/…/739-ministerstvo-molodi-ta-sportu-ukrayi…

Втім, досі нікому про підозру в розкраданні коштів державного бюджету не повідомлено, оскільки невдовзі після реєстрації кримінального провадження надійшла інформація, що активіст «Автомайдану» Булатов, начебто, перебував на зв’язку в співробітника 2-го відділу Головного управління «К» Служби безпеки України, якому передавав інформацію про інших активістів «Автомайдану», і ця інформація була використана СБУ в січні 2014 року для ідентифікації та знищення шляхом підпалу їхніх автомобілів.

Допитати Булатова з приводу переказу ним бюджетних коштів на рахунок фіктивної фірми не вдалось – як тільки в травні 2015 року матеріали кримінального провадження з прокуратури м.Києва надійшли в Генеральну прокуратуру України, Булатов зник у зоні АТО, куди, як стверджують лихі язики, його прилаштував «служити» в Збройних Силах України куратор, що на той час покинув СБУ і перейшов до Головного управління розвідки Міноборони. Втім, тяготи військової служби не перешкоджали Булатову регулярно відвідувати елітну київську крамницю «Гудвайн».

Вже чотири роки, як в Україні перемогли ідеали Майдану, а досі чесна та непідкупна влада пальця об палець не вдарила, щоби розкрити найстрашніший злочин попереднього режиму – викрадення активіста «Автомайдану» Дмитра Булатова особами, що розмовляли з російським акцентом. Генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко жодного разу не звітував про результати розслідування катування людини, яка стала символом Революції Гідності й заради призначення якої на посаду міністра загинула сотня осіб.

Свободу не спинити! Вимагаємо розслідувати викрадення та катування Дмитра Булатова! Максимальний репост!

***
P.S. Як мені підказали активісти «Автомайдану», гроші з банківського рахунка Булатова, на який збирались пожертви для учасників акцій протесту, зникли не після його «викрадення», а за кілька годин до «викрадення»: у ніч з 22 на 23 січня 2014 року Булатов їздив по Києву, знімаючи через банкомати гроші з картки, номер якої був оголошений для пожертв.

До речі, у такий спосіб Булатов за ніч провів 77 операцій зі зняття готівки, поклав у кишеню 50 тис. доларів і за кілька годин по тому перестав виходити на зв'язок, імітувавши своє викрадення. У лютому 2014 року на ці гроші Булатов разом з коханкою - співробітницею прес-служби Юлії Тимошенко - відправився на відпочинок у Домініканську республіку, звідкіля його в Україну СМС-кою викликав Юрій З., на дачі в якого Булатов переховувався з 23 по 30 січня 2014 року, повідомивши про призначення на посаду міністра.

P.P.S. Людину, яка 30 січня 2014 року знайшла та доставила героя Майдану в лікарню після викрадення, звати Петро Олексійович Порошенко: https://youtu.be/LF1gpSdFgVATags: я хуею
Subscribe

 • Дело было так.

  Северные русские княжества успешно вели бизнес в Прибалтике. Запатентовали право на пиздюли в той местности и получали налоги от местных. Всех всё…

 • Пикабушечкой принесло

 • украина - не Россия, да-ссс

  Путинская система и украинские попытки её воспроизвести Пришлось тут с оказией для украинских обывателей описать кратко путинскую систему.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments